• Berk AkgüçMerhaba, Ben Berk Akgüç makine mühendisiyim. Avdeso Drone platformunun kurucusuyum. Yaklaşık olarak 5 yıldır insansız hava araçları ile yakından ilgilenmekteyim. Üniversite ve meslek hayatımda insansız hava araçlarına dair bulunduğum projelerde ve yarışmalarda edindiğim deneyimi profesyonel hayatıma aktarmaktan büyük gurur ve onur duyuyorum. Bu bilgi birikimi ile birlikte Avdeso Drone platformunda edindiğim teknik ve teorik deneyimimi Avdeso Academy'ye aktararak insansız hava araçlarına dair bir ekosistemi kurmayı hedeflemekteyim. İnsansız hava araçlarına dair tüm bilgi birikimimi ve tecrübemi size aktarmaktan mutluluk duyacağım.
  • İrem MehmetoğluAvdeso Drone genel yayın editörü ve teknoloji yazarı, hava araçlarına ve eğitim teknolojilerine ilgi duyan fransızca öğretmeni.
  • Berkan AkgüçDokuz Eylül Üniversitesi Ekonometri öğrencisi ,Fintech alanında çalışmalar yürüten, havacılık tarihine meraklı, Havacılık tarihi içerik üreticisi bir üniversite öğrencisi
  • Anıl Can ErbaşÇukurova Üniversitesi Makine mühendisliği son sınıf öğrencisi,Avdeso Drone yazarı.İnsansız hava araçlarıyla ilgileniyor.